Louny

Je nám potěšením, že se "klube na svět " další Kořínek -přírodní klubík (na Lounsku tato nabídka zatím chybí) . Díky naší dlouhodobé spolupracovnici Ivě Hluštíkové se navázala inspirativní spolupráce s archeoskanzenem -Březno u Loun ,kde by měl Kořínek působit. Těšíme se na "pravěkou lesní školku"  u majetátní řeky Ohře s blízkým lesem (na Lounsku spíše vzácnost.) 
První úkol, který nás čeká, je postavit zázemí pro děti -JURTU (pokrytou kůžemi -aby zapadla do koloritu areálu). Pokud je někdo stejně nadšen plány jako my a má možnost nás podpořit třeba finančním darem (samozřejmostí je darovací smlouva), velká pomoc ....Dárcům můžeme nabídnout zážitek stavění jurty (nebudem kupovat hotovou, ale pod odborným vedením bude stavba probíhat jako workshop -cenné zkušenosti pro další zájemce .Lektorka sama žije několit let s rodinou v tomto obydlí ,sdílení poznatků, zkušeností.)
 Případně jako poděkování za dar je možnost v letních měsích přespat a užít si magickou atmosféru areálu i mimo návštěvnický provoz. 
 
Přírodní klub Kořínek Louny plánuje celotýdenní provoz pro děti 3--10 let  (předškoláci + domácí školáci ) od září 2019 , podmínky se ladí 
INFO : Iva Hluštíková 725366285
P.S: Čím dříve seženeme peníze na jurtu, tím dříve začneme dělat i víkendové akce, pevně věříme, že nabídneme i několik turnusů příměstských táborů v létě 2019 .


 

PODPORUJÍ NÁS:

Město Semily

 

Kontakt

Semínko země z.s. Jižní 466,SEMILY 513 01-sídlo, korespondence

Jílovecká 103, Semily -provozovna-Kořínek, EVVO
Všeň č.89-lesní rodinné centrum
+ nové pracoviště Kořínek Louny-archeoskanzen Březno u Loun
tel. Semily 776 077 186
tel. Louny 725 366 285
lenka.hrib@volny.cz